Naše služby

Působíme převážně v Olomouckém kraji, ale po dohodě je možná celá Morava. Pokud by jste měli zájem o naše služby mimo Olomoucký kraj nebo Moravu, prosím kontaktujte nás.

nahled_kaceni

Rizikové kácení

Postupné kácení stromů je nejnáročnější a velice riziková část stromolezecké činnosti. Nebezpečí při této práci nesmí podceňovat začátečníci ani lidé provádějící tuto činnost na profesionální úrovni. Velké množství úrazů při postupném tzv. rizikovém kácení je jedním z mnoha důvodů, proč by měla být tato práce přenechána výhradně zkušeným a vyškoleným profesionálům.

Číst více...
nahled_vetev

Ořezy stromů

Zabýváme se i ořezem větví. Ořez se provádí z estetického hlediska, nebo kvůli ozdravení stromu nebo pokud větve zasahují do elektrického vedení nebo zástavby.

Číst více...
predator_p50

Frezóvaní pařezů

Odstraňování pařezů frézováním.

Číst více...
14702487_1370739709633427_3171107111909517043_n

Pronájem vysokozdvižné plošiny

Vysokozdvižná plošina CELA DT25

Tato plošina je v současné době nejvýkonější do 3,5t. Je jedinečná svou koncepcí dvou teleskopických ramen.

Číst více...
nahled_palivo

Prodej palivového dřeva

Prodej palivového dřeva.

Číst více...
zahrady-travniky

Realizace zahrad a zakládání trávníků

Zabýváme se kompletní realizací zahrad nebo jejich částí. Na vaše přání osázíme jak celou zahradu, tak i jen malý záhonek kolem domku, nebo založíme trávník výsevem či pokládkou travních koberců.

Číst více...
udrzba-travniku

Údržba trávníků

Hustý zelený koberec trávníku je víc než jen okrasa zahrady. Už dva čtvereční metry vyprodukují množství kyslíku potřebné pro jednoho člověka. A navíc ucelené trávníkové plochy působí neobyčejně příznivým a uklidňujícím dojmem – svěže zelená barva má prokazatelně pozitivní vliv na lidskou duši.

Číst více...
nahled_stepkovani

Štěpkování

Nabízíme Vám práce související s řezy a průklesty křovin a stromů, které jsme následně schopni likvidovat řezáním a štěpkováním.

Číst více...